Milé zákaznice, milí zákazníci,

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Rádi bychom Vám představili naši firmu, která vznikla na konci roku 2001 v Chomutově s názvem Švadlenka. Začínali jsme v prostorách na 35m 2 a náš kamenný obchod nabízel zpočátku šatové látky a galanterii.

Tento prostor nám začal být pro stále nové nabídky sortimentu a větší zájem zákazníků nedostačují. Naše prodejna se o rok později přestěhovala do prostorů o rozloze 140 m2, kde jsme sortiment rozšířili o dekorační látky, záclony a garnýže.

Další důležitý zlom v naší firmě nastal v roce 2012, kdy jsme se díky neustálému rozvoji a možnosti modernizace opět přestěhovali do jiných prostorů. Naše současná prodejna na Palackého ulici s více než 500 m2 prodejní plochy změnila nejen název z původní Švadlenky na ZEBRAtex, ale i nový image. Sortiment v této nové prodejně je velmi rozsáhlý. Nabízíme látky všech druhů a vzorů, širokou nabídku galanterie, garnýže a bytové dekorace a doplňky.

1.4.2014 prošla naše prodejna  velkou změnou. Cílem této změny je lepší uspořádání a přehlednost nabízeného sortimentu. Také jsme začali spolupracovat s českou rodinnou firmou Společnost Jacques & partner, s.r.o., která se zabývá výrobou postelí a nábytku z masivu nejen standardních rozměrů, ale především dle přání zákazníka. Rádi Vám představíme nabídku těchto postelí.

Dále jsme začali spolupracovat se Slovenskou firmou Materasso, která vyrábí jak postele z  masivu, tak krásné čalouněné  kontinentální postele, zdravotní pěnové a pružinové matrace. 

Hlavní prioritou našeho obchodu je spokojenost zákazníka. V nové moderní prodejně, kde vás velmi rád obslouží tým složený z profesionálních odborníků, můžete pohodlně nakoupit, ale také načerpat inspiraci.

Budeme rádi za jakékoliv vaše připomínky, podněty či rady, které můžete zasílat na email: zebratex@zebratex.cz 

Lenka a Jiří Zábrodský

POHLED NA GALANTERIIPOHLED NA RUČNÍKYPOHLED NA ŠATOVKYnáhled do prodejnynáhled do prodejnynáhled do prodejny

 

Zábrodský Jiří - ZEBRATEX - idatabaze.czBytové doplňky, dekorace - idatabaze.cz