DEKORAČNÍ LÁTKY – jsou už užitečným pomocníkem při zútulnění domovů a interiérů. Dodávají osobitého ducha a vyjadřují vkus. Dekorační látky se nejčastěji využívají na závěsy jako postranní dekorace, které v kombinaci se záclonou, doladí kouzelnou atmosféru domova. V našem obchodě naleznete širokou škálu barev i materiálů. Pomůžeme vám s výběrem, poradíme, jak správně změřit okna a dle přání ušijeme na míru. Představujeme vám zde malý průřez našich dezénů a materiálů, které neustále obměňujeme. Jakékoliv informace vám rádi zodpovíme na emailové adrese: zebratex@zebratex.cz, nebo na telefonu 777 109898.

Nyní můžete nakupovat i přes náš e-shop, kam přidáváme každý den nové zboží. Bohužel, je nad naše síly dát celý sortiment do internetového obchodu, proto Vám rádi konkrétní zboží nafotíme a pošleme přes email. Děkujeme za pochopení a budeme rádi za jakékoliv dotazy.

ORGANZA S DEKORAČNÍ LÁTKOUDETAIL ČERNOZLATÉHO ZÁVĚSUDEKORAČNÍ LÁTKA LONDÝN

DEKORAČNÍ LÁTKY 80% BAVLNA, 20% POLYESTER

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

DEKORAČNÍ LÁTKY 100% POLYESTER TISK + UNI

DEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKADEKORAČNÍ LÁTKA DEKORAČKA UNI LESKDEKORAČKA UNI LESKDEKORAČKA UNI LESKDEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKY

DEKORAČNÍ LÁTKY 100% POLYESTER – LEHKÉ

DEKORAČNÍ LÁTKA LEHKÁDEKORAČNÍ LÁTKA LEHKÁLEHKÁ DEKORAČNÍ LÁTKADEKORAČNÍ LÁTKY LEHKÉDEKORAČNÍ LÁTKYDEKORAČNÍ LÁTKY LEHKÉDEKORAČNÍ LÁTKY LEHKÉDEKORAČNÍ LÁTKY LEHKÉDEKORAČNÍ LÁTKA POLYESTER

 DEKORAČNÍ LÁTKY BLACKOUT – 100% POLYESTER

Moderní trend pro interiéry je používání blackoutů. To jsou materiály, přes které neprojde světlo – jsou pro světlo nepropustné.  Toto je jen ukázka, ostatní vzory najdete na naší prodejně.

LÁTKA BLACKOUTLÁTKA BLACKOUTblackout

Mezi další nabídku dekoračních látek patří:

 ubrusoviny, damašek, potahové látky…….