POSTELE – ROŠTY – MATRACE

Spolupracujeme s českou firmou  VYKONA.  Vyrábí postele, noční stolky, komody i skříně  z bukového masivu, v různých barvách a velikostech.

 

Dále jsme začali spolupracovat se Slovenskou firmou Materasso, která vyrábí jak postele z  masivu, tak čalouněné  kontinentální postele, zdravotní pěnové a pružinové matrace. Materasso je  největším výrobcem matrací a topů na Slovensku.

Čím dál tím víc zákazníků v České republice objevuje výhody  vysokých postelí. Zdravý spánek a pohodlné vstávání zajistí vysoká postel. Vysoké – kontinetální spaní má nesporné, nikoliv jen estetické, výhody. Každý rozhodně ocení vysokou postel, z níž se vstává z přirozené polohy bez namáhání páteře, kyčlí a kolen. Spánek v dostatečné výšce od země také přispívá ke zdravému dýchání a omezuje vdechování nečistot, které se pohybují až do výše 40 cm od  země.

Lidé prospí přibližně třetinu svého života, přesto jejich spánek až příliš často nedosahuje potřebné kvality. Proto Vás zveme do naší prodejny, kde Vám rádi poradíme s výběrem vhodné postele, roštu a matrace.

Jakékoliv dotazy vám rádi zodpovíme na emailu: zebratex@zebratex.cz

Kontinentální postele

kontinentální postelkontinentální postelkontinentální postel

 

Bukové postele

verona-1_vaneta-2

 

Designové postele s úložným prostorem

SONY DSC SONY DSCpostel úložný prostor