Již v roce 1862 vyrobil pan Georg Michael  Pfaff (1823 – 1893) svůj první šicí stroj . Byl vyroben řemeslně a určen pro šití kůže. Od té doby si PFAFFovy šicí stroje dobyly uznání snad v celém světě pro svoji vysokou kvalitu, spolehlivost, zabezpečeným servisem, individuálním přístupem k zákazníkovi. Vše pro spokojenost zákazníka.

Všechny stroje jsou vybaveny podrobnými, lehce srozumitelnými návody, bohatým příslušenstvím, pevným plastovým kufrem, celokovovou frémou (skelet) s celokovovou základní deskou pro vysokou stabilitu, rychlonavlékáním.  
Víte, že PFAFF vybavuje většinu svých šicích strojů systémem IDT – integrovaným dvojitým transportem a vertikálním dvojitým rotačním chapačem s antiblokem ?

SELECT LINE PFAFF -OBRÁZEK

Pfaff selectJe skvělá pro každého, kdo chce spolehlivý šicí stroj moderního vzhledu s velmi praktickými funkcemi. Všechny tři modely se navíc velice snadno ovládají! Systém volby stehů, s nímž si můžete zvolit z širokého výběru kvalitních stehů Pfaff stisknutím jediného tlačítka, si zamilujete.   A nezapomeňme na originální systém horního podávání IDTTM – výhradně od Pfaffa. Seznamte se s řadou select a budete chtít šít – to Vám zaručujeme.

ŠICÍ STROJ SELECT 3.0ŠICÍ STROJ SELECT 2.0

 

Hledáte novou inspiraci, vyšší úroveň komunikace se strojem a moderní technologii? To vše, a ještě mnohem více, najdete u nové řady šicích strojů expressionTM line od firmy PFAFF®. Stačí jediný pohled na jeho jedinečný design a pochopíte, že je to sen všech nadšenců pro šití. Při zachování originální německé tradice, dokonale reprezentuje novou generaci šicích strojů PFAFF®. Připravte se na to, že zjistíte, co jméno PFAFF® znamená.   

Stroje řady  Pfaff hobby line mají tak jednoduchou obsluhu, že by to zvládly i děti! Stroje mají četné funkce a dodává se k nim mnoho součástí příslušenství.
Nyní si můžete koupit pravý kvalitní výrobek značky Pfaff,za překvapivě výhodnou cenu. Stroje řady hobby line mají nejen dobrý vzhled – ale zaručují Vám i radost ze šití po dlouhá léta.

www.bernina.com

 www.juki-sicistroje.cz

 www.babylock.cz

 www.bobbin.cz

 

Jakékoliv informace ohledně prodeje šicích strojů Vám rádi zodpovíme na tel.:777 109898 nebo na emailu zebratex.cv@atlas.cz